Serviso tarnyba

Automatiniai pakeliami garažo vartai

c atalogas
Juostiniai garažo vartai
Juostiniai garažo vartai
Medžio rašto garažo vartai
Medžio rašto garažo vartai
Lygūs garažo vartai
Lygūs garažo vartai
Juostiniai vartai pramonei
Juostiniai vartai pramonei
Medžio rašto vartai pramonei
Medžio rašto vartai pramonei
Panoraminiai garažo vartai pramonei
Panoraminiai garažo vartai pramonei
Ventiliaciniai vartai pramonei
Ventiliaciniai vartai pramonei
Filinginiai garažo vartai
Filinginiai garažo vartai
Automatika pakeliamiems garažo vartams
Automatika pakeliamiems garažo vartams
Vartų angos paruošimas
Vartų angos paruošimas
Vartų pakilimo tipai
Vartų pakilimo tipai

 

Pakeliami garažo vartaiTurintys nuosavą namą dažniausiai kaip būtiną jų priedą įsirengia ir garažą ar kelis, kadangi garažų teikiamų privalumų yra išties daug: automobilis apsaugomas nuo pašalinių akių, besikeičiančių oro sąlygų, kurios įtakoja automobilio gedimus, kėbulo defektus. Garaže taip pat galima susidėti rečiau naudojamus daiktus, įrankius, laikyti kitas transporto priemones (dviračius, motociklus, motorolerius), atlikti transporto priemonių remontą. Tačiau norint, jog garaže būtų ir saugu, ir tvyrotų minimali šiluma, svarbu atsižvelgti į pasirenkamus vartus, atkreipti dėmesį į jų atidarinėjimo pobūdį.

Garažo vartų pasirinkimo galimybės

Įrengiant garažą didžiausias dėmesys turi būti skiriamas vartų pasirinkimui ir jų montavimui. Pagal individualius klientų pageidavimus galima pasirinkti atveriamus, pakeliamus plokštuminius, pakeliamus segmentinius, automatinius susukamus garažo vartus. Atveriamuosius vis dažniau išstumia kitos automatinių garažo durų rūšys, tačiau dėl nedidelės kainos ir nesudėtingo montavimo jie gali konkuruoti su jomis. Visgi pakeliami garažo vartai jau užėmė stiprias rinkos pozicijas, kadangi jų naudojimu žmonės nenusivilia, randa daugiau privalumų nei trūkumų. Dėl to gamintojai vis labiau susikoncentruoja ir daugiau dėmesio skiria būtent pakeliamų vartų mechanizmų, sistemų tobulinimui, naujiems dizaino sprendimams.

Pakeliami garažo vartai – patogus ir modernus sprendimas

Pakeliami plokštuminiai atsidaro į viršų, po to sustumiami po lubomis. Tai palyginti patogus sprendimas, tačiau nerekomenduojamas, jei garažas yra sujungtas su namu, kadangi šie vartai yra lengvo metalo, kuris praleidžia šilumą. Svarstyti apie jų apšildymo galimybę nėra verta, kadangi sunkūs vartai gali tinkamai nebefunkcionuoti. Šiuo metu vieni populiariausių – pakeliami segmentiniai (dar kitaip sekcijiniai), kurie keliami į viršų ir pasislepia po lubomis. Šie vartai itin patogūs, kadangi segmentų pagalba neišlenda į erdvės priekį, taip sutaupoma vietos mąstant apie šalia esančios garažo erdvės įrengimą. Galima pasirinkti skirtingą vartų pakėlimo tipą, labiausiai atitinkantį individualius poreikius: standartinį, žemo pakilimo su spyruokle priekyje, žemo pakilimo su spyruokle gale, su paaukštintu ar vertikaliuoju pakilimu. Pakeliami segmentiniai garažo vartai dažnai pasirenkami dėl aukšto šilumos išsaugojimo rodiklio, kadangi yra iš tvirto plieno konstrukcijos, apšiltintos putų polistirolu. Be to, galima pasirinkti norimo storio vartus.

Vienas pagrindinių pakeliamų vartų privalumų – patogumas ir vietos sutaupymas. Juk įrengiant vartus, kurie atsidarytų į viršų ar šonus, reikia pasirūpinti, jog priekyje būtų palikta daug tuščios erdvės, kai tuo tarpu įrengiant pakeliamus to nereikia. Be abejo, svarbus ir patogumo klausimas, kadangi automatizuoti sprendimai leidžia vos vieno mygtuko paspaudimu atidaryti ir uždaryti vartus, juos užrakinti. Dvejojantiems dėl automatikos ar norintiems sutaupyti siūlomas ir įprastas spynos užrakinimas su pramoniniu ar buitiniu, kuris saugumo klausimu nė kiek nenusileidžia.

Platus pakeliamų vartų apdailos asortimentas

Namo fasadas reprezentuoja jame gyvenančią šeimą, padeda susidaryti vaizdą apie jos estetinį pojūtį. Mūsų siūlomi juostiniai, lygūs, filinginiai, medžio rašto garažo vartai yra nesunkiai priderinami prie įvairių tradicinių ar modernių namų stilių, todėl pasirinkus tinkamą rūšį sukuriamas ir įgyvendinamas Jūsų pasirinktas eksterjero dizainas. Pasirenkant tam tikrą apdailos stilių, galima išsirinkti norimą dažų spalvą iš siūlomos paletės, sekcijų tinklo ar medžio tekstūrą. Taip pat vartuose gali būti sumontuoti pasirinkto metalo langeliai, tačiau šis sprendimas dažniau būdingas pramonėje.

Pakeliami vartai pramonei

Mūsų įmonė neapsiriboja tik buitinių vartų gamyba, teikiame profesionalias paslaugas ir gaminant bei montuojant pramoninius vartus, kurie gali būti juostiniai, medžio rašto, panoraminiai (pravartu įrengti ten, kur reikalingas natūralus apšvietimas), ventiliaciniai (kur raiklainga gera ventiliacija, o šilumos išsaugojimas nebūtinas). Čia taip pat viskas gaminama pagal individualius klientų pageidavimus, sistemos gali būti automatizuotos, galima pasirinkti norimas spalvas, sekcijų derinius, langų formas, metalo rėmo konstrukcijas.