Serviso tarnyba

ANGOS PARUOŠIMAS

·         Vartai montuojami patalpos pusėje, todėl angos sienos turėtu būti lygios, patvarios ir vienoje plokštumoje.

·         Grindys turi būti griežtai horizontalios. Jei ant grindų bus dedamos plytelės – įspėkite vadibininką ir vartų montuotojus. Grindų lygis – tai pagrindinis atskaitos taškas matuojant angą ir montuojant vartus.

·         Reikėtų atsižvelgti būsimos automatikos montavimo galimybes. Ar užteks jai vietos (SL ir SR atsumai)? Jei automatika tvirtinama prie lubų – ar užteks patalpos gylio, ar bus patvarios tvirtinimo vietos? Lubų apdailą labai pageidautina daryti po to kai užtvirtinama automatika. Be to apdaila neturėtų uždengti vartų konstrukcijos ir automatikos mazgų bei neturėtų apriboti prieigos prie jų.

·         Labai gerai jei tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo ir kiti apdailos darbai atliekami prieš vartų montavimą ir po to kai sumontuojama lubinė pavara.

·         Tai ženkliai palengvina vartų montavimą, užtikrina gerą angos sandarumą esant uždarytiems vartams, apdailos darbai neteršia judančių vartų dalių bei suteikia užbaigtumą vartams.

·         Jei angos kraštai nelygus ir yra ne vienoje plokštumoje, reikia suvirinti metalinių vamzdžių konstrukciją, kuri pašalins minėtus defektus. Prie šių vamzdžių bus tvirtinami vartai.

·         Užsakovui pageidaujant atliekame angos paruošimo darbus.